Zaloguj się:

AKTYWNI CHARYTATYWNI - to program społeczny realizowany przez Energę od 2014 roku, skierowany do pracowników Grupy ORLEN, ich rodzin, znajomych i przyjaciół, którzy dbając o swoje zdrowie wspierają najbardziej potrzebujących. Wspólnie jak dotąd udało się pokonać prawie 4 miliony km.

Założeniem akcji jest aktywność w dowolnej formie – spaceru, biegu, jazdy na rowerze, hulajnodze, rolkach czy inne. Swoją aktywność uczestnicy monitorują za pośrednictwem dowolnie wybranej przez siebie aplikacji. Każdy przebyty kilometr jest dodawany do wspólnej puli kilometrów uczestników programu. Jeśli w określonym czasie uda się uczestnikom przekroczyć założony pułap kilometrów, środki pieniężne zostaną przekazane przez Fundację Energa wybranym domom dziecka oraz placówkom opieki.

acha rowery

Akcja trwa do 31 grudnia.

Pamiętaj: każdy pokonany kilometr ma znaczenie! DO udziału zapraszamy pracowników z Grupy Energa i GK ORLEN wraz z rodzinami i przyjaciółmi! Dodatkowo, po przekazaniu 100 km do wspólnej puli będziesz mógł zarekomendować Organizatorom Beneficjenta. Dziękujemy za to, że jesteś z nami.

W razie pytań pisz smiało: rowery@energa.pl

Dołącz do akcji Aktywni CHArytatywni
i pomagaj swoimi kilometrami. Jak to zrobić? To proste! 
strzałki acha
Akcję napędzają:
grupa
fundacja
acha logo

ACHA wspiera realizację 4 celów SDG, czyli działań na rzecz zrównoważonego rozwoju wyznaczonych przez ONZ

trzy-siedem
dziesiec-jedenascie